O Nas

Gosia i Kuba Chmielarz - to My! Jesteśmy duetem fotografów. Mieszkamy w Brzesku, pracujemy na terenie małopolski, ale dla Was dojechać możemy wszędzie. Naszą pasją są podróże - te małe i duże. Uwielbiamy spędzać aktywnie czas, spotykać się z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, odkrywać nowe miejsca, próbować nowych rzeczy, obserwować  otaczającą nas rzeczywistość. Ale nade wszystko kochamy fotografować!

W fotografii cenimy naturalność, spontaniczność, śmiech, łzy i wzruszenie- wszystko to co szczere i niewymuszone. Pragniemy przedstawiać historie w taki sposób, aby przeglądane po kilku latach zdjęcia wywoływały na twarzach radość, śmiech i łzy - wszystkie te emocje, które towarzyszyły parze młodej w dniu ślubu.

 
 

Fotografując staramy się zatrzymać piękne chwile i momenty. Waszą historię możemy rozpocząć od sesji narzeczeńskiej, podczas której lepiej Was poznamy i wczujemy się w klimat Waszej relacji. Realizując reportaż z dnia ślubu towarzyszymy Wam podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego do późnych godzin nocnych.

Dyskretnie dokumentujemy to co najważniejsze. Sesja plenerowa realizowana w innym dniu będzie magicznym dopełnieniem reportażu ślubnego. Wspomnieniem najcudowniejszego dnia w życiu.  Zatrzymamy w kadrach Waszą miłość, spojrzenia, gesty, ulotne chwile. Jeżeli chcecie abyśmy to my opowiedzieli Waszą historię napiszcie do nas - Kontakt.